PANEL KLIENTA
 
KONTAKT

25-802 Kielce
ul.1905 roku 40
NIP 657-100-85-58
REGON 290512287

Biuro Obsługi Klienta
tel.        (41) 34 515 51
fax/tel.  (41) 3684171
kom.     602 699 520
kom.     600 817 509

Godziny otwarcia
poniedziałek-piątek   8-17
sobota   8-14 (co drugą                 sobotę)
niedziela   nieczynne

biuro@autopiwowarski.pl

 
DOJAZD
 
 

AUTOPIWOWARSKI - LAKIERNIA

Dynamiczny rozwój technologii w dziedzinie lakiernictwa samochodowego nakłada na nas obowiązek stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych naszych lakierników. Pracownicy zakładu lakierniczego Piwowarski uczestniczą w większości szkoleń organizowanych przez producentów materiałów i urządzeń lakierniczych .Dzięki temu jesteśmy w stanie dokonać naprawy powierzonego nam pojazdu zgodnie z wymogami nowoczesnych standardów.

Sercem naszej lakierni jest nowoczesna, bezpyłowa komora lakiernicza niemieckiej firmy NEGA - Polska. Wysoka przepustowość oczyszczanego powietrza (ok.25 m. sześć./min) zapewnia optymalne warunki pracy naszym lakiernikom, jednocześnie eliminuje nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, które mogą wpłynąć na jakość usługi. Zastosowanie specjalistycznych urządzeń (np. dysze Venturiego, promienniki podczerwieni , itd.) znacznie skraca czas naprawy i gwarantuje jej najwyższą, potwierdzoną przez świadectwa autoryzacji jakość (DAEWOO).

     

Stosowane przez nas materiały lakiernicze spełniają wymogi dotyczące zarówno kwestii związanych z koniecznością ochrony środowiska, jak również producentów aut, gdzie nacisk jest kładziony na trwałość i estetykę lakierowanych przez nas pojazdów. Posiadamy własną mieszalnię lakierów wodnych- „AQUABASE PLUS”(renomowanego producenta: PPG Nexa Autocolor). W razie konieczności stosujemy również dopuszczone warunkowo materiały tradycyjne. Każde auto zanim trafi do komory lakierniczej jest przygotowywane na jednym z czterech stanowisk. Po naprawie blacharskiej dokonywane są tu korekty ewentualnych nierówności naprawianych elementów, następuje naniesienie powłok zabezpieczających przed korozją(udzielamy gwarancji na trwałość wykonanej przez nas usługi na elementach nowych i naprawianych),oraz aplikowane są specjalistyczne preparaty podkładowe.

 

Copyrights © by Piwowarski | wykonanie: Kamil Szuster |