PANEL KLIENTA
 
KONTAKT

25-802 Kielce
ul.1905 roku 40
NIP 657-100-85-58
REGON 290512287

Biuro Obsługi Klienta
tel.        (41) 34 515 51
fax/tel.  (41) 3684171
kom.     602 699 520
kom.     600 817 509

Godziny otwarcia
poniedziałek-piątek   8-17
sobota   8-14 (co drugą                 sobotę)
niedziela   nieczynne

biuro@autopiwowarski.pl

 
DOJAZD
 
 

AUTOPIWOWARSKI - WSPÓŁPRACA

W okresie trzydziestu lat naszej działalności wypracowaliśmy sobie opinię solidnego i przyjaźnie nastawionego do klienta partnera. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak również instytucjonalnymi.

Na podstawie umowy współpracujemy min. z UPC Polska-jednym z liczących się w kraju dostawców usług multimedialnych. W regularnych odstępach czasu nasz zakład jest poddawany audytowi i niezmiennie nie tracimy opinii rzetelnego wykonawcy usług naprawczych. Działamy jako zakład sieci naprawczej największego ubezpieczyciela komunikacyjnego- P.Z.U. Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z usług współpracujących z nami, dostępnymi 24 godz. na dobę przez 7 dni w tygodniu holowników. Na miejscu nieszczęśliwego zdarzenia pojawimy się, by od początku zminimalizować Państwa problemy związane ze szkodą oraz pomożemy Państwu przejść procedury jej likwidacji . To dla nas zaszczyt, ale i poczucie odpowiedzialności.

      

Auta naszych Klientów muszą być sprawne, nawet po poważnych kolizjach, muszą dobrze wyglądać i umożliwiać naszym klientom wykonywanie pracy, wyjazd na wypoczynek, a nam dawać satysfakcję z dobrze wykonanej usługi. Takie zasady uznawaliśmy i staramy się je przekazać uczniom zawodu, których naszej opiece powierza od wielu lat Cech Rzemiosł Różnych w Kielcach. Mamy nadzieję, że po dokładniejszym zapoznaniu się z naszym zakładem na naszej stronie nabiorą Państwo przekonania, że u nas Wasze auto trafi w dobre ręce! Zapraszamy do współpracy!

Copyrights © by Piwowarski | wykonanie: Kamil Szuster |